Hotel

Hotel położony jest na posesji, w przepięknym miejscu zaraz przy dużej polanie oraz rozciągającym się na wiele hektarów lesie.

Dla hotelowych podopiecznych mamy do dyspozycji ocieplane pokoiki, wspólny wybieg przeznaczony na zabawę psów oraz ogród.

Pies pozostawiony u nas pod opieką ma stały, ale zróżnicowany plan dnia. Pupil ma u nas codziennie dużą dawkę ruchu, dzięki spacerom z elementami pozytywnego szkolenia oraz wspólnej zabawie z innymi czworonogami. Pobyt w naszym hotelu dla psów można porównać do wyjazdu dzieci na obóz lub kolonie. To właśnie kontakt z rówieśnikami, dużo ruchu, stały harmonogram dnia, pozytywna energia, czas na odpoczynek oraz indywidualne podejście kadry pomagają w radzeniu sobie z tęsknotą.

Rezerwacja

W celu zapytania się o rezerwację należy zadzwonić lub przesłać niezbędne informacje na e-maila: imię psa, wiek, wielkość lub rasa, płeć (nie przyjmujemy już samców), imię i nazwisko właściciela oraz nr telefonu. Po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji

Godziny otwarcia

Pieski można przywozić/odbierać w godzinach 8-19, a w niedzielę w godz. 9-18.

Najlepiej przywieźć pieska ok. godz. 10, wtedy pupil ma dużo czasu do wieczora, aby zaklimatyzować się u nas.

Proponowane przez nas godzina odbioru to 19:00, psiaki są już po wieczornym hasaniu i po powrocie do domu wystarczy je położyć spać.