By Twój pies był szczęśliwy

FacebookInstagram

 Usługi

Witamy na stronie "Hotelu na Czterech Łapach".

Obecnie nie przyjmujemy rezerwacji od nowych Klientów.

Jeżeli jesteś z Wrocławia lub okolic i szukasz miejsca gdzie Twój pupil znajdzie troskliwą opiekę podczas Twojej nieobecności, to dobrze trafiłeś! 

Jestem dyplomowanym zoopsychologiem, behawiorystą, instruktorem szkolenia psów. Od 2011 roku z pasją prowadzę hotel dla psów. Mieści się on zaraz przy lesie w małej miejscowości Domaszczyn, pod Wrocławiem. 

Podopieczni odpoczywają w ekskluzywnych, ogrzewanych i wentylowanych pokojach, które pełnią rolę psiego azylu. Jest to miejsce, gdzie psiak może komfortowo odpocząć w ciszy i spokoju, aby zregenerować ciało i umysł między aktywnościami.  Każdy pokój ma ok. 5m2, wyposażony jest w miejsce legowiskowe, kocyk, radio, lapkę nocną, telewizor, wiatrak, grzejnik, wentylator, miskę, bezpieczny gryzak. Obiekt jest moinitorowany. Podczas aktywności podopieczni wychodzą na spacery do lasu, bawią się z nami i z  innymi psami na ogrodzie.  

Nasz hotel specjalizuje się w opiece nad psami z grupy ras Labrador retriever, Golden retriever, Owczarek niemiecki, szwajcarski i australijski oraz Border collie.

Pobyt pupila w naszym hotelu jest rodzajem psich kolonii, podczas których bawi się z nowymi kolegami i koleżankami, poznaje nowe zapachy i ścieżki spacerowe w lesie, a także trenuje psi fitness i brainwork w salce skoleniowej. Cieszymy się, gdy psy wracają do swoich domów szczęśliwe i pozytywnie zmęczone, a klienci wysyłają nam zdjęcia podopiecznych podczas długiego odsypiania po psich koloniach.